Hakkımızda

2002'den beri daha tazedaha sağlıklı

MİSYONUMUZ

Toplumda sağlıklı beslenme bilincini arttırarak, başta üreticiler olmak üzere toplumun her kesimini bilinçlendirmek; tüketicilere taze sebze, meyve ve gıda ürünlerini temin ederek; temizlenmiş, paketlenmiş, kaliteli ürünler halinde ulaşabilecekleri en yakın noktalara kadar servis etmektir. Bu yolla, tüketiciler en kısa sürede ihtiyaç duydukları kaliteli ürünlere Uzmanlar markalarıyla ulaşacaktır.

VİZYONUMUZ

Uzmanlar grubu olarak gelecekte kendimizi görmek istediğimiz yer:
Her türlü taze sebze meyveyi; tüketicinin isteyebileceği formda ambalajlayarak, kaliteli ürün temininde sektörün lideri ve markası olmak.
Avrupa Birliği standartlarındaki ürünleri Türkiye genelinde tüketiciye sunmanın yanı sıra Avrupa ülkelerine de ihraç etmek.

DEĞERLERİMİZ

Üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yüksek ahlaki değerler doğrultusunda yeteneklerimizi, kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak. Her türlü yeniliğe açık ve toplum sağlığını gözeterek müşterilerimize günlük hayatlarını kolaylaştırıcı, sağlıklı, temiz ürünler sunarak hizmet vermek.

UZMANLAR SEBZE MEYVE TARIM ve SU ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Grubun 2002 yılında kurulmuş olan ilk ve çatı şirketidir. Şirketin faaliyet alanı HORECA kanalına ve Perakendeci Zincir Marketlere yüksek kalitede ve katma değerli sebze meyve tedariği sağlamaktır.
Şirket bunun yanında, Türkiye’nin en elit ve kaliteli marketi olan Macro Center marketlerinin mağazalarında sebze meyve reyon işleticiliği yapmaktadır.


MORE FRESH

Türkiye’nin en elit perakende market zinciri olan Macro Center mağazalarının taze sebze meyve reyonlarını More Fresh markasıyla süslüyor. Sağlıklı beslenmeyi kendine ilke edinen More Fresh, yüzlerce çeşit, sebze ve meyveyi günlük olarak tüketicilere sunuyor.

More Fresh kalite ve güvenli ürünün yanında “Sağlıklı Nesiller ve Sağlıklı Bir Toplum” için hergün daha fazla çalışıyor.

www.morefresh.com.tr


AY FRESH

Gelişmiş makine teknolojisinin yanında uzmanlaşmış personellerin gözetiminde, uluslar arası gıda güvenliği ve hijyen prosedürleri çerçevesinde yürütülen Ay Fresh paketleme faaliyetleri ISO 22.000 Hijyen Sertifikasyonu prensiplerine adapte edilmiş ve belgelendirilmiştir.

Ay Fresh aynı zamanda Fresh Cut (Yıkanmış/Ayıklanmış/Doğranmış – Kullanıma Hazır Ürünler) konseptiyle de sektörde fark yaratmayı sürdürmektedir.

www.ayfresh.com.trNo images found!
Try some other hashtag or username